З Новим 2022 роком, Новомиргородська громадо!

04.01.2022

На центральній площі З1 грудня 2021 року зібралась неймовірна кількість новомиргородців. І цьому не завадили навіть примхи негоди.

Присутніх вітав міський голова Ігор Забажан, колективи та солісти міського будинку культури – новорічними піснями та щедрівками, театр вогню “ Сварожичі ” – піротехнічним шоу та грандіозним фінальним феєрверком.

Знову ажіотаж викликала лотарея, у якій серед топ – виграшів були усі сучасні гаджети для кухні та безліч смаколиків.

Перший рік становлення Новомиргородської громади був складним. Але завдяки відчутній підтримці дій влади простими громадянами та місцевим бізнесом вдалося успішно подолати труднощі перехідного періоду. І, що важливо, в 2021 році започатковано проекти розвитку, які дозволять покращити стан інфраструктури нашої громади вже найближчим часом.

У 2022 році буде зроблено все можливе для того, щоб жителі громади впевнились – у нас є майбутнє, є перспектива досягнення європейського рівня благоустрою і проживання, а Новомиргородська громада стане заможною та успішною!

З новим, 2022 роком, Новомиргородська громадо, наші соціальні партнери! Нових тобі успіхів і досягнень, рідний край!

Щастя і миру ! Якщо ми разом – ми непереможні!