На Кіровоградщині заборонили створювати «лякаючий» шум під час повітряної тривоги

13.06.2023

Рада оборони Кіровоградської області прийняла рішення, що під час комендантської години та у темну пору доби під час повітряної тривоги заборонено експлуатацію джерел виробничого шуму. Дана заборона встановлена розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 5 червня 2023 року № 638-р на підставі рішення ради оборони Кіровоградської області від 2 червня 2023 року №2«Про забезпечення ефективності захисту повітряного простору та критичної інфраструктури Кіровоградської області».

Відтепер, суб’єктам господарювання усіх форм власності та фізичним особам під час комендантської години та у темну пору доби у разі надходження сигналів «Повітряна тривога» ЗАБОРОНЕНО експлуатацію джерел виробничого шуму (сільськогосподарської техніки, виробничих установок, машин, агрегатів).

Тобто, в цей час не можна буде використовувати сільськогосподарську техніку, виробничі установки, машини, агрегати та інші джерела гучного шуму на території Кіровоградської області.

Розпорядження начальника ОВА про введення в дію рішення ради оборони області.