Про оголошення конкурсного відбору проєктів

10.08.2022

У рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком «Програма з відновлення України», якa була підписана 09 грудня 2020 року, Мінрегіоном України оголошено відбір проєктів (заходів), спрямованих на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства у регіонах, що постраждали внаслідок військового конфлікту(підконтрольні Уряду України), а також у тих, що зазнали найбільшого навантаженнячереззначнийнапливвнутрішньопереміщенихосіб.

Відповідна фінансова підтримка може надаватися відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від l5грудня 2021року №1324 (зі змінами).

3 метою розподілу коштів вищезазначеної субвенції Мінрегіон України приймає пропозиції щодо участі у відборі проєктів разом з відповідними

документами.

Пріоритетністьнадаєтьсянаступнимнапрямкам:

будівництво (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт) громадських будівель: закладів освіти (дошкільної освіти, середньої освіти тощо); закладів охорони здоров’я (амбулаторії, лікарні, диспансери, госпіталі, поліклініки тощо); центрів надання адміністративних послуг; адміністративних будівель органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади;

реконструкція, капітальний ремонт критичної інфраструктури (водопостачання,водовідведення,теплопостачання);

реконструкція, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок військових дій, спричиненихз бройною агресією рф.

Новомиргородська міська рада приймає пропозиції проєктних ідей щодо участі у зазначеному конкурсному відборі проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок субвенції з державногобюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів в рамках Програми з відновлення України.

Пропозиції проєктних ідей щодо участі у зазначеному конкурсному відборі необхідно подати на електронну адресу Новомиргородської міської ради:novmrada@online.uaдо 25 серпня 2022 року.