Шаную воїнів, біжу за героїв України

28.08.2023

26 серпня спортивна спільнота Новомиргородщини вперше приєдналась до щорічного Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Це щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни та проводиться напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначається 29 серпня.

Ініціаторами першого забігу ще в 2018 році були рідні загиблих захисників та волонтери відтоді з кожним роком забіг збирає все більшу кількість учасників.

Цього року за ініціативи Новомиргородської міської ради забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся в центральному міському парку. Кожен з сотні учасників, що попередньо зареєструвалися, отримали наклейки з порядковим номером учасника та ім’ям Героя за кого біжить.

Учасники забігу подолали дистанцію в 2 км. та вшанували пам'ять кожного нашого земляка, що загинули захищаючи цілісність і суверенність України.